WordPress Hizmeti Nedir?

  • WordPress Özel Tema Tasarımı
  •  WordPress Tema Kurulumu ve Düzenleme

WordPress Hizmeti kapsamında; web site tasarımı, tema kurulumu ve düzenleme yapıyorum.


Neden WordPress Hizmeti’ni WordPress Uzmanı’ndan almalısınız ?

WordPress alt yapısı ile kendi sitenizi düzenleyebilir, yapacağınız ufak değişiklikler için kodlama bilgisine ihtiyaç duymazsınız.

Dünyadaki tüm Web sitelerinin yaklaşık %25.8’i WordPress alt yapısını kullanmaktadır. Sizde çoğunluğa uyarak WordPress Hizmeti alabilirsiniz.

WordPress, standart uyumlu yüksek kaliteli kod kullanılarak yazılır ve anlamsal biçimlendirme üretir. Google’ın ve diğer arama motorlarının WordPress‘i sevmesini sağlar.

Bu nedenle WordPress siteleri arama motorlarında diğerlerinden daha üst sıralarda yer alma eğilimindedir.

Responsive (Mobil Uyumlu) Olması : İyi bir web sitesinin tüm cihazlarda rahatça gezilebilen bir şekilde tasarlanması gerekir. Bu Google tarafından da önemsenen bir durumdur. Bu açıdan WordPress siteler,bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar için duyarlı bir görünüme sahiptir. Kullanıcı deneyimi sunan bu özelliği ile kullanıcılarınızın hizmet ve ürünlerinize ulaşması kolaylaşır ve hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşır.Wordpress hizmeti’ni WordPress uzmanı Cemal Karapınar’dan alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı : WordPress’i diğer CMS ve özel yazılımlardan öne çıkan özelliklerinden birisi basit ve kolay kullanılan bir sistem olmasıdır. WordPress hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. WordPress uzmanı Cemal Karapınar . Yazılım ve kodlama dili bilmeden yönetilebilir. Worpress site geliştirme alanında uzman bir ajans ile çalışarak zamandan tasarruf eder ve tamamen işinize odaklanma imkanınız olur.

SEO Yönünden Güçlü Altyapısı : Ne kadar iyi görünen bir web siteniz olursa olsun, sitenize internet aramalarından ziyaretçi gelmiyorsa çabalarınız boşa gitmiş olacaktır. Bu bakımdan WordPress, sitenizin Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfalarda çıkması için gereken birçok özelliğe sahiptir. Yoast Seo ve Rank Math gibi profesyonel SEO eklentileri ile web sitenizin SEO optimizasyonu güçlenmekte ve arama sonuçlarında siteniz ve içeriklerinizin kullanıcılara ulaşması daha kolay olmaktadır.

wordpress hizmeti

Eski Sitenizi WordPress’e Taşıyor ve Güncelliyorum!

Mevcut web sitenizi yenilemek ve WordPress’e geçmek mi istiyorsunuz? Eğer mevcut web sitenizden memnun değilseniz, web sitenizi güvenli şekilde WordPress’e taşıyor ve eşsiz tasarıma sahip, kullanıcı deneyimi yaşatan, modern bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyorum.

WordPress uzmanı olarak, tüm işlemleri profesyonel şekilde yaparak, sitenizi size teslim edeceğim.

Telegram’dan da bana yazabilirsiniz   Telegram

WordPress Uzmanı Ne İş Yapar?

Web sitenizi en uygun koşullarda oluşturabilmeniz, yönetebilmeniz, sürdürebilmeniz, tüm işlevlerinden yararlanabilmeniz ve işinizin büyümesi için daha fazla müşteri çekebilmeniz için iyi bir WordPress uzmanı ile çalışmanız WordPress Hizmeti almanız gerekir.

Bir WordPress uzmanı, web sayfanızın başarılı olmasını ve kullanıcılar tarafından tanınmasını sağlayacak bilgiye sahiptir. Bu sayede satışları artırabilir ve markanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Başarılı bir WordPress uzmanı, web tasarım stratejilerini, SEO uyumlu içerik oluşturmayı, işletmenizin amaçlarına uygun bir web sitesinin nasıl olması gerektiğini bilir ve uygular.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir